BÜROMUZ HAKKINDA   AVUKATLARIMIZ  ÇALIŞMA ALANLARIMIZ   MAKALELER   BAĞLANTILAR   DÖKÜMANLAR

 

 

AHSEN HUKUK BÜROSU WEB SAYFASINA HOŞ GELDİNİZ...

Büromuz bütün hukuk alanlarında hizmet vermekte olup, ağırlıklı olarak kurumsal müvekkillerle çalışmaktadır. Kurumsal olarak ilkeli ve disiplinli çalışmaya özen gösteren büromuz, hukuki uyuşmazlıkların öncelikle uzlaşma ile çözülmesi gerektiği inancındadır.

 
Hukuk büromuz kurumsal müvekkillerle çalışmanın vermiş olduğu tecrübeyle müvekkile rapor sunma, bilgilendirme, hukuki sorunlara anında müdahale ve diğer konularda oldukça başarılı bir performans sergilemektedir.
 
İş sahiplerinin taraf olduğu uyuşmazlıklarla ile ilgili aşamalar ve ortaya çıkan gelişmeler teknolojinin her türlü olanağından azami istifade ile vakit geçirmeksizin sunulmaktadır.

Dava yoluyla çözümlenmesi kaçınılmaz anlaşmazlıklarda davanın olası getirileri ve riskleri günü gününe iş sahiplerine aktarılmakta; yapılacak girişimler ve izlenecek stratejiler müvekkil onayı ile hayata geçirilmektedir.

 
 
  Av.Çelebi ARAZ
 

1981 yılında Mardin'in Yeşilli ilçesinde doğdu.İlk ve orta öğrenimini Yeşilli'de tamamladı.

 

davamı..>>

 
  DERLEDİKLERİMİZ

 
 
     
 

 
 

Bütün Duyurular

 
     
  Çelebi ARAZ  
 
 

 

Copyright © 2010 Ahsen Hukuk Bürosu - MARDİN  Tel: +90 482 212 84 89 Faks :+90 482 212 35 85                                         Tasarım : Faruk GÜNEŞ